Caret

Álláslehetőség

Konzerváló fogászat és fogpótlástan rezidens

Dento-alveoláris sebész rezidens

A Dentha Lézerfogászat és Implantológia rezidensi állást hirdet konzerváló fogászat-fogpótlástan és dento-alveoláris sebész szakterületekre. Nyelvtudás előny. Ha szeretnél fiatal, dinamikus csapatban dolgozni, és nagy tapasztalattal rendelkező fogorvostól tanulni, várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal és motivációs levéllel. Érdeklődés: 06 30 55 629 55.

Elvárások:

  • fogorvosi diploma
  • igényes, ápolt megjelenés
  • talpraesett, tettrekész, nagy teherbírás
  • jó helyzetfelismerő képesség
  • motiváció a szakmán belüli fejlődésre
  • jó kommunikációs és alkalmazkodókészség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • teljes munkaidő (részmunkaidő kizárva)
  • büntetlen előélet

Előny: idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség
  • igényes, modern munkakörülmények
  • jó hangulatú, lendületes csapat
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Dentha Lézerfogászat és Implantológia, 6721 Szeged, Osztrovszky u. 12.

Jelentkezés esetén hívd a 06 30 55 629 55-ös telefonszámot!

dentha-állás-fogorvos

Bejelentkezés

Röntgen csatolása

Iratkozzon fel hírlevelünkre:

Alkalmanként megjelenő hírlevelünkben tájékoztatjuk aktuális akcióinkról, a rendelőnkben zajló változásokról, illetve legújabb beavatkozásainkról és technológiáinkról. Hírlevelünkről bármikor leiratkozhat. A hírlevélre itt tud feliratkozni.